Türksat'tan Tüm Hanelere Yüksek Hızda Ekonomik Sınırsız İnternet

Haber Tarihi : 08.01.2019 10:31:50 Türksat Kablo operatörü, 2019 yılında müşterilerine sunduğu kullandığın kadar öde, kotalı, duran kotalı, simetrik ve sınırsız internet tarifelerinin yanı sıra, 2017 yılında başlattığı akıllı sınırsız internet tarifelerinin sayısını da artırarak yeni alternatifler sunulacağını açıkladı. Yapılan açıklamada akıllı sınırsız tarifelerde kota, AKN, AKK ve benzeri uygulamayacağını, kullanım miktarına bağlı olarak ek ücret alınmayacağını ve kullanıcılar sınırsız internetten yararlanacağını bildirdi.
A +   A -

Konu ile ilgili Türksat ‘tan yapılan açıklamada adil kullanım kotası uygulamasının kalkmasıyla beraber yenilenmiş tarife yapısıyla Türksat Kablo, müşterilerine yüksek hızda internet hizmeti sunmaya devam ettiği bildirildi.

Açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Böylelikle ekonomik fiyatlarla TV hizmetinin yanı sıra, yüksek hızda internet servisini, sinema paketlerini ve sabit telefon hizmetlerini müşterilerinin beğenisine sunuyor. Sınırsız tarife alternatiflerinin arttığı yeni yılda Türksat Kablo, sadece sınırsız tarifeleri sunmakla yetinmiyor; aynı zamanda günün büyük bir bölümünde müşterilerin hızına hız katıyor. Türksat Kablo müşterileri, 2019 yılında akıllı sınırsız internet hizmetlerine KabloTV hizmeti ile birlikte aylık 64,99 TL’den başlayan fiyatlarla sahip oluyor. Üstelik 100 Mbps’ye kadar Akıllı Sınırsız İnternet Hizmeti ve tüm KabloTV paketleri aylık sadece 89,99 TL. Bu fiyatlara cihazlar dâhil olup müşterilerden kurulum ve aktivasyon ücreti de alınmıyor. Bununla birlikte Türksat Kablo, 24 ay taaahhütle, 16 mbps gerçek sınırsız internet hizmetini cihazla beraber 75,99 TL, 25 mbps gerçek sınırsız internet hizmetini ise 85,99 TL’ye müşterilerine indirimli olarak sunuyor.”

2023 yılı hedefleri doğrultusunda tüm hanelere yüksek hızda ekonomik internet hizmeti sunmayı amaçlandığı bildirilen açıklamada Türksat Kablo, hizmet sunduğu tüm hanelere 100 Mbps hızında yüksek hızda internet hizmeti sunabilecek altyapıya sahip olduğu belirtildi.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !