Özel kalem kupayı kazandı

Haber Tarihi : 09.11.2009 12:13:52 Mamak Belediyesi'nin düzenlediği 4. Müdürlüklerarası Geleneksel Futbol Turnuvası'nda Cumhuriyet Kupası'nı özel kalem kazandı.
A +   A -

Mamak Belediyesi 4. Geleneksel Futbol Turnuvası'nda Cumhuriyet Kupası finali, Özel Kalem Müdürlüğü ile İmar Müdürlüğü arasında oynandı. Gülveren Halı Sahası'nda oynanan maçı Mamak AK Parti İlçe Başkanı Ercan Kınacı, Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, belediye meclis üyeleri ve çok sayıda personel izledi. İlk yarıyı 4-1 önde bitiren Özel Kalem Müdürlüğü, ikinci yarının sonlarına doğru 2 gol daha atarak, maçı 6-3 kazanmasını bildi. Oldukça çekişmeli geçen maçta tam bir heyecan fırtınası yaşandı.
Kazanan takıma 1.'lik kupasını Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül verdi. Gösterdikleri başarılı performanstan dolayı Özel Kalem Müdürlüğü'nü kutlayan Akgül, İmar Müdürlüğü oyuncularını da teselli etti. Akgül, Destek Hizmetler Müdürlüğü'nü de turnuva boyunca gösterdikleri centilmenlikten dolayı "Fair Play" ödülü verdi.
Akgül, turnuvanın belediye çalışanları arasında iletişimi güçlendirmek, personelin motivasyonunu artırmak ve spora teşvik amacıyla düzenlediğini belirterek, "Futbol turnuvasında mücadele eden tüm müdürlüklerimizi kutluyorum. Turnuva, saygı sevgi çerçevesi içerisinde, sporun ruhuna yakışır bir şekilde centilmence mücadelelere sahne oldu. Önemli olan kazanmak ya da kaybetmek değil bu bilinçle hareket edebilmek" diye konuştu.
Başkan Akgül, kupa töreni sonunda takımlarla hatıra fotoğrafı çektirdi.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !