Meclis Başkanı Şahin: Şunun bunun açıklamalarını yorumlama memuru değilim

Haber Tarihi : 22.08.2009 15:15:58 TBMM Başkanı Mehmet Ali Şahin, MGK bildirisi hakkında gerekli açıklamalarda bulunduğunu söyledi.
A +   A -

 

Şahin , katıldığı Elazığ eski Milletvekili Ahmet Kü ; ç ; ü ; kel ' in cenaze tö ; reninde ' MGK ile ilgili yeni bir şey sö ; ylemeyeceğim . Şunun bunun aç ; ıklamalarını yorumlama memuru değilim ' dedi .

Kü ; ç ; ü ; kel ' in Kocatepe Camii ' nde kılınan cenaze namazı sonrası MGK ' nın bildirisinin ardından Cumhurbaşkanlığı , Başbakanlık ve Bahç ; eli ' nin karşılıklı aç ; ıklamaları hakkında gö ; rü ; şleri sorulan TBMM Başkanı Şahin , ' MGK ile ilgili yeni bir şey sö ; ylemeyeceğim . Şunun bunun aç ; ıklamalarını yorumlama memuru değilim ' dedi .

MHP GRUP BAŞKAN VEKİLİ VURAL ' DAN AÇ ; ILIM DEĞERLENDİRMESİ

MHP Grup Başkan Vekili Oktay Vural ise bir gazetecinin ' Ö ; calan ' ın bugü ; n basına yansıyan demeç ; leri var . Bahç ; eli hakkında ç ; ok konuşuyor . Onu başkomutan yapalım , ü ; lkü ; cü ; leri alsın , dağa ç ; ıksın aç ; ıklamalarına ne diyorsunuz? ' sorusuna şu karşılığı verdi : ' Bir caninin sö ; zlerini muhatap almaya gerek yok . Sö ; zde aç ; ılım adı altında muhatap alanlar var . Fırsat penceresinden kimlerin girdiğini , kimlerin konuşturulduğunu milletimiz ibretle izlemektedir . Tü ; rk milleti terö ; re teslim olmamıştır , terö ; r ö ; rgü ; tü ; nü ; n istekleri doğrultusunda terö ; rle mü ; cadele edemezsiniz . '

Vural , Cumhurbaşkanı Abdullah Gü ; l ' ü ; n MGK bildirisiyle ilgili aç ; ıklamalarını da eleştirdi . Vural , aç ; ıklamaları sırasında bir grup tarafından alkışlandı . ( CİHAN )


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !