Kahramankazan Belediye Başkanı Oğuz'dan İftar Sürprizi

Haber Tarihi : 12.05.2019 15:03:16 Kahramankazan Belediye Başkanı Serhat Oğuz, iftar vakitlerinde ilçede bulunan evlere sürpriz ziyaretler gerçekleştirerek vatandaşların iftar sofralarına konuk oluyor.
A +   A -

Kahramankazan Belediye Başkanı Oğuz, Ramazan ayının gelmesiyle birlikte iftar vakitlerinde vatandaşlara sürpriz yaparak evlerine konuk oluyor. Ziyaret ettiği evlerde aileden biri gibi karşılanan Oğuz, iftar öncesinde ev halkıyla yakından ilgileniyor. Oğuz, özellikle çocuklarla sohbet ederek onlarla şakalaşıyor. Oğuz, yakından ilgilendiği çocuklara kitap ve çeşitli hediyeler veriyor. Oğuz, son olarak Davacıoğlu ve Keser ailelerinin evlerine konuk oldu. Oğuz, iftarın ardından sıcacık çaylar eşliğinde aile üyeleriyle sohbet etti.

“Her zaman birlikte olacağız”

Oğuz, 31 Mart seçimlerinde belediye başkanı seçildiğini anımsatarak, “Önümüzdeki dönem vatandaşlarımızla sürekli olarak iç içe olacağız. Onların arasından çıkmış bir kardeşleri olarak acı ve mutlu tüm anlarında yanlarında olacağım. Mübarek Ramazanı Şerif’te gönül sofralarını bize açan kardeşlerimizle birlikte olmak beni ayrıca mutlu ediyor. Kahramankazan’da yaşayan yaklaşık 54 bin kardeşimizle birlikte büyük bir aileyiz. Ziyaretlerimizi Ramazan ayı boyunca sürdüreceğiz” dedi.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !