Hürriyet:

Haber Tarihi : 28.08.2009 11:47:45 Ankaraspor Kaptanı Hürriyet, kendi sahalarında Galatasaray ile oynayacakları maç hakkında iddialı açıklamalar yaptı.
A +   A -

 

Ankaraspor tesislerinde gü ; nde ç ; ift idman yaparak Galatasaray maç ; ı hazırlıklarına devam eden Mavi - beyazlı futbolcular , Sarı - kırmızılı takımla yapacakları maç ; a sıkı hazırlanıyor . Gaziantep maç ; ıyla birlikte alınan puanları iyi futbolla sü ; slediklerine dikkat ç ; eken Ankaraspor Kaptanı Hü ; rriyet Gü ; cer , ' Hem Avrupa ' da hem de ligde iyi oynayan bir Galatasaray var . Bunun bilincinde olarak ona gö ; re hazırlıklarımızı sü ; rdü ; rü ; yoruz . ' dedi .

Galatasaray ' ın ligde mağlup olmadığına değinen Hü ; rriyet , ' Galatasaray ' ı ilk mağlubiyetiyle tanıştırmak istiyoruz . Bu gü ; ce sahibiz , kolay olmayacağını biliyoruz , umarım kazanırız . ' diye konuştu .

Ankaraspor ' un başarılı defans oyuncusu Baki Mercimek ise performans olarak iyi bir duruma geldiklerini ve bunu Galatasaray maç ; ına yansıtmak istediklerini sö ; yledi . Takım halinde iyi bir savunma yapmak istediklerini dile getiren Baki , ' Galatasaray maç ; ında sahadan en az bir puanla ayrılmak istiyoruz . Ligde henü ; z yenilgi yü ; zü ; gö ; rmedik , bunu Galatasaray maç ; ında da korumak istiyoruz . ' şeklinde konuştu .


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !