Gündoğdu: Hükümetten enflasyon üzerinde teklif bekliyoruz

Haber Tarihi : 25.08.2009 10:58:17 Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, hükümetten enflasyon üzerinde bir teklif beklediklerini söyledi.
A +   A -

 

Toplu gö ; rü ; şmelerin 5 . turu başladı . Gö ; rü ; şme ö ; ncesi gazetecilere aç ; ıklama yapan Memur-Sen Genel Başkanı Gü ; ndoğdu , 2010 yılına dair memurların mali beklentilerini gerç ; ekleştirmek ü ; zere masaya oturduklarını belirtti .

Bugü ; n hü ; kü ; metin memurlara teklif getirme , memurlara aç ; ılım yapma , enflasyon ü ; zerinde bir ö ; neri ile gelme gü ; nü ; olduğunu dile getiren Gü ; ndoğdu , ' Biz daha ö ; nce sö ; zü ; mü ; zü ; sö ; yledik . Nedenlerini aç ; ıkladık . Ancak hü ; kü ; met henü ; z bir rakam aç ; ıklamadı . Biz daha ö ; nce bir rakam aç ; ıklanarak kamuoyunda tartışılmasını istemiştik . Bu rakamın ö ; telenmemesini hü ; kü ; metin bir rakam getirmesini istiyoruz . Enflasyon ü ; zerinde bir teklif bekliyoruz ' dedi .

' Teklif beklentilerinin altında olursa masadan kalkacaklar mı? ' şeklindeki bir soruya Gü ; ndoğdu , ' Masada oturmayı , kalkmayı ö ; nemsemiyoruz . Masanın hakkını vermek istiyoruz ' diye cevap verdi .


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !