Erdoğan : Atatürk'ten daha mı milleyetçi

Haber Tarihi : 15.08.2009 21:20:14 AK Parti'nin 8. kuruluş yıl dönümü kutlandı. Erdoğan kuruluş yıl dönümünde il başkanlarını Ankara'da topladı. Başbakan'ın konuşmasına demokratik açılım damgasını vurdu. Açılıma karşı çıkan muhalefete de yüklendi.
A +   A -

 

Başbakan ' ın gü ; ndemindeki demokratik aç ; ılım ile ilgili ' Halkımızda bu talep var , nerde olmadığını benim halkım ç ; ok iyi biliyor . Buradan AK Parti ' yi vurabileceğini zannedenler bunu engellemek istiyor . Bedeli ne olursa olsun bu yolda bu adımlarımızı attık , atıyoruz ve atacağız ' dedi .

AK Parti ' nin 8 . kuruluş yıl dö ; nü ; mü ; nü ; nde MHP liderine tarih kitabı okumasını tavsiye eden Erdoğan , Bahç ; eli ' ye hitaben ' Tam bir panik ve hezeyan havasında haddi aşarak nezaket kurallarını hiç ; e sayarak son derece ç ; irkin bir uslupla bana ve partime yö ; nelik , bakanıma yö ; nelik pervasızca saldırmasını da ben milletime bırakıyorum ' dedi .

Bahç ; eli ' ye ' Atatü ; rk ' ten daha mı milleyetç ; isin? ' diye seslenen Erdoğan , DTP ' ye de ' Kışkırtıcı aç ; ıklamalardan lü ; tfen kaç ; ının ' dedi .


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !