Enerjisa'nın Yıl Sonu İşlem Merkezi Hedefi 105

Haber Tarihi : 09.05.2018 12:29:47 Enerjisa Enerji AŞ Üst Yöneticisi Kıvanç Zaimler:'Enerjisa işlem merkezleri geçen haftalarda Adana, İçel ve Osmaniye illerimizin farklı lokasyonlarında açılan 10 yeni nokta ile 65’e ulaştı''Bu sayıyı haziran sonuna kadar 85’e, yıl sonuna kadar da 105'e ulaştıracağız'.
A +   A -

Adana, İçel ve Osmaniye'de açılan 10 yeni noktayla 65'e ulaşan Enerjisa İşlem Merkezi sayısının haziran sonuna kadar 85’e, yıl sonuna kadar da yüzde 90 artışla 105‘e ulaşacağı bildirildi.

Şirketten yapılan açıklama göre, Adana, İçel ve Osmaniye’deki yeni merkezlerin müşterilerin elektrik abonelik başvurularını almaya başladı.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Enerjisa Enerji AŞ Üst Yöneticisi Kıvanç Zaimler, şirket olarak "abone" anlayışından "müşteri" anlayışına geçerek tüketicilerin değişen ihtiyaçlarına çözümler sunmayı amaçladıklarını vurguladı.

Enerjisa Enerji’nin faaliyet gösterilen üç bölgede elektrik abonelik başvuruları ve abonelik sonrası müşteri hizmetleri için 2016 yılı itibariyle, tamamen yenilenmiş 68 adet Modern Müşteri Hizmet Merkezi (MHM) ile hizmet verdiklerini aktaran Zaimler, şunları kaydetti:

"Yetkili tahsilat noktalarımız olan Enerjisa işlem merkezleri, müşterilerin elektrik abonelik başvurularını almaya başlıyor. Merkezlerimizin sayısı, geçen haftalarda Adana, İçel ve Osmaniye illerimizin farklı lokasyonlarında açılan 10 yeni nokta ile 65’e ulaştı. Bu sayıyı haziran sonuna kadar 85’e, yıl sonuna kadar da 105‘e ulaştıracağız. Bu merkezlerde Enerjisa müşterilerinin tek noktada birçok işlemi tek seferde gerçekleştirebilmesine olanak sağlanıyor. Müşteriler, kaliteli hizmetten yararlanırken zamandan da tasarruf ediyor. Müşterilerimiz, ayrıca bu merkezlerden elektrik faturasını ödeyebiliyor, elektrik abonelikleriyle ilgili açma-kapama ve nakil işlemleri de yürütebiliyor."

Elektrik faturası ödemelerinde müşterilerden işlem bedeli alınmayan Enerjisa işlem merkezleri, hafta içi 08.30 – 18.30, cumartesi günü ise 09.00 - 16.00 saatleri arasında kesintisiz hizmet veriyor.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !