Devlet Bahçeli: Türk milli kimliğine yönelik yıkım arayışları hızla devam etmektedir

Haber Tarihi : 21.08.2009 17:07:39 MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Milli Güvenlik Kurulu (MGK) toplantısından sonra açıklanan bildirinin milletin kaygılarını daha da derinleştirdiğini iddia etti.
A +   A -

 

Devlet Bahç ; eli , MGK toplantısından sonra yapılan basın bildirisini değerlendirdi . MGK toplantısından sonra aç ; ıklanan bildirinin milletin kaygılarını daha da derinleştirdiğini savunan Bahç ; eli , ' ' Hü ; kü ; met eliyle başlatılan ve Sayın Cumhurbaşkanı tarafından , yalnız olmadıklarını aç ; ıklama kaygısı ile devlette gö ; rü ; lmemiş uyum olduğu yö ; nü ; nde izaha ç ; alışılan vahim sü ; reç ; iç ; inde Tü ; rk milli kimliğine yö ; nelik yıkım arayışları hızla devam etmektedir . ' dedi .

Konuyla ilgili yazılı aç ; ıklama yapan Bahç ; eli , gelişmelerin Tü ; rkiye ' nin ve Tü ; rk milletinin bekasına ağır darbe vuracağını ileri sü ; rdü ; . Bahç ; eli , dü ; şü ; ncelerini şö ; yle ifade etti ; ' 20 Ağustos 2009 tarihindeki Milli Gü ; venlik Kurulu toplantısından sonra yapılan basın bildirisi milletimizin kaygılarını daha da derinleştirmiştir . Sö ; z konusu aç ; ıklamada , hü ; kü ; metin başlatmış olduğu milletimizi ayrıştırma projesinde ç ; alışmalara devamın tavsiye edilmiş olduğu ifade edilmiştir . Bu durumun , Milliyetç ; i Hareket Partisi tarafından benimsenmesi , kabulü ; ve devlet gö ; rü ; şü ; olarak yorumlanması asla mü ; mkü ; n değildir . ' '


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !