Destici'den 1 Mayıs Mesajı

Haber Tarihi : 01.05.2018 13:33:11 BBP Genel Başkanı Destici: '1 Mayıs alın teriyle emeğini kazananların bayramıdır. Bunun için 1 Mayıs bayram havasında kutlanmalı ve her kesim bu sorumluluğunu yerine getirmelidir'
A +   A -

BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, "1 Mayıs alın teriyle emeğini kazananların bayramıdır. Bunun için 1 Mayıs bayram havasında kutlanmalı ve her kesim bu sorumluluğunu yerine getirmelidir." ifadesini kullandı.

BBP Genel Başkanı Destici, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.

Destici, 1 Mayıs'ın birilerinin meydanları kargaşa ve çatışma alanına çevireceği gün olmadığını belirterek, "1 Mayıs işçi bayramıdır. 1 Mayıs alın teri ile emeğini kazananların bayramıdır. Bunun için 1 Mayıs bayram havasında kutlanmalı ve her kesim bu sorumluluğunu yerine getirmelidir." uyarısında bulundu.

Genel Başkan Destici, işçi ve memurların sorunlarının bir an evvel giderilmesi gerektiğine dikkati çekerek, mesajında şunları kaydetti:

"1 Mayıs'ın, barış ve huzur içinde kutlanmasını temenni ediyorum. Biz alın terinin ve sarf edilen emeğin yanındayız. Rızkını alın teriyle kazanan bütün işçi kardeşlerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nü kutluyor ve tebrik ediyorum.İş kazalarında hayatını kaybeden işçi kardeşlerimizi rahmetle anıyorum.Bayramın birliğimize yüksek katkı sağlaması inancıyla işçilerimizi sevgi ve saygıyla selamlıyorum."


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !